Ganapati
dni
godziny
minuty
sekundy


Mandalove CAL to wspólne dzierganie, podczas którego będziemy, zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie CALu, udostępniać kolejne części wzoru. Wzór składa się z 7 części.


 • CAL MANDALOVE: ZASADY

  1. ZAKAZ UDOSTĘPNIANIA WZORÓW:
   Udział w CALu jest darmowy tylko dla członków naszej grupy. Jeśli chcesz podzielić się z kimś wzorem, wyślij mu link lub zaproś go do SisHomemade Pattern Group. Zabronione jest udostępnianie wzorów w całości lub w częściach w jakiejkolwiek innej formie, między innymi: zdjęcia, zrzuty ekranu, zapisywanie na pintereście, wysyłanie plików pdf. Jeśli złamiesz tą zasadę, zostaniesz od razu, bez ostrzeżenia, permanentnie usunięty z grupy.

  2. UDOSTĘPNIANIE ZDJĘĆ CHUSTY, ZADAWANIE PYTAŃ, POBIERANIE WZORU I INFORMACJE:
   • Przyciski oznaczone 1 - 4 pojawią się w dniu premiery części (data w prawym górnym rogu).
   • Post z informacjami dotyczącymi poszczególnych części CALu znajdziesz pod numerem 1.
   • Wzory w różnych wersjach językowych możesz pobrać za pomocą przycisku oznaczonego numerem 2.
   • Jeśli chcesz podzielić się zdjęciem gotowej części chusty, zrób to w komentarzu pod przeznaczonym do tego postem, link znajdziesz pod numerem 3.
   • Jeśli chcesz zadać pytanie do którejś części, zrób to w komentarzu pod przeznaczonym do tego postem (numer 4 na zdjęciu powyżej).
   • Jeśli chcesz wysłać do nas wiadomość prywatną, postaraj się proszę pisać w języku polskim lub angielskim.

  3. DOSTĘPNOŚĆ PLIKÓW:
   Pliki z wzorami będą dostępne od 1 lutego 2021 do 20 marca 2021. Po tym czasie zostaną usunięte i będą dostępne w formie płatnego wzoru.

  4. KONKURSY:
   Od 20 marca 2021 do 31 marca 2021 każda osoba, która ukończyła chustę, będzie mogła dodać jedno zdjęcie do albumu Mandalove CAL. Zdjęcia dodane po tym terminie oraz zdjęcia niedokończonych chust nie będą brane pod uwagę. Od 01 kwietnia 2021 do 03 kwietnia 2021 będzie można głosować na najlepszą pracę. O wygranej w przypadku nagrody głównej decyduje ilość reakcji dodanych do zdjęcia. Nagrody dla #teamholi, #teamsari, #teamganapati, #teamtajmahal, #teammehendi będą wybrane przez nas.

  5. OGÓLNE ZASADY GRUPY:
   Oprócz wyżej wymienionych punktów, w grupie SisHomemade Pattern Group obowiązują ogólne zasady, które możesz przeczytać podczas dołączania do niej lub w zakładce 'Informacje'.